Home Celebs Celeb News ZIEN: deze kostuums droegen je favoriete celebs op hun halloweenfeestje

ZIEN: deze kostuums droegen je favoriete celebs op hun halloweenfeestje

Nog inspiratie nodig voor vanavond?

kostuums
Foto: Instagram @shaymitchell

Halloween is een van de grootste events in de Verenigde Staten, en dus halen Amerikanen alles uit de kast om er tiptop uit te zien. Heb je nog geen idee qua personage waarin jij je gaat verkleden vanavond? De kostuums van je favoriete celebs kunnen je misschien wel inspireren!

1

KJ Apa en Charles Melton als Spiderman en Venom

#regonica

A post shared by Charles Melton (@_melton_) on

3

Ariana Grande als Bette Davis

bette

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

4

Ariel Winter als Skelet

💀 #halloween

A post shared by ARIEL WINTER (@arielwinter) on

5

Colton Haynes als Marge Simpson

Excited to host @FreixenetUSA 2nd Annual Black Magic Halloween Affair tonight! #ad #BubsInTheClub #FXCava #CavaWeen

A post shared by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

6

Austin Butler en Vanessa Hudgens als freakshow-personages

😍😍😍😍 @austinbutler #freakshow

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

7

Ashley Tisdale als popzangeres Sia

I think this was my favorite costume by far. IM GONNA SWING FROM THE CHANDELIER 🎶🎶🎶

A post shared by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

8

Shay Mitchell als zombieweduwe

🎃H A L L O W E E N 🎃

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

9

Kourtney en Kim Kardashian als Michael Jackson en Madonna

Academy Awards 1991

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

10

Dua Lipa als Lydia Deetz uit ‘Beetlejuice’

Living my Winona Ryder dream. Lydia Deetz from Beetlejuice. // shot by @pixielevinson #KISSHousePartyLive

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

11

Sarah Hyland als Dustin Henderson uit ‘Stranger Things’

#strangerthings have happened #happyhalloween

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

12

Karlie Kloss als Marilyn Monroe

13

Demi Lovato als Selena Quintanilla

Say what ya want ..demi won Halloween this years AGAAIN BITCHH ;)👑

A post shared by Demi Lovato (@sweetlikedemi) on

14

Rita Ora als Poison Ivy uit ‘Batman’

15

Lauren Conrad als Cruella De Vil

16

Camila Mendes als engel (of als mot, volgens KJ Apa)

A post shared by Camila Mendes (@camimendes) on

17

Vanessa Morgan als slang

A 🐍 & a clown 🤡 walk into a bar… Halloweekend has commenced!🎃😈

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

18

Cole Sprouse als pompoenhoofd

Cole Sprouse als pompoenhoofd

Lees ook: 

Nog 1 stap voor je onze desktop-meldingen kan ontvangen!

Geef je browser toestemming om je desktop-meldingen van Flair te sturen.