Home Instagram GESPOT op Instagram: de leukste celebrity huisdieren

GESPOT op Instagram: de leukste celebrity huisdieren

huisdieren
Foto: @taylorswift (Instagram)
Sterren zijn ook maar mensen. Net als wij krijgen ze niet alleen liefde van mensen, maar ook van dieren. Zo heeft Kylie Jenner maar liefst vier honden en is Lea Michele helemaal in de ban van haar kat Sheila. Can you blame them? Deze celebrity huisdieren zijn gewoon té schattig!

Must love dogs

Deze celebs verkiezen honden boven katten. Hun pluizige vriendjes zijn dan ook suuuuper cute! 

Amanda Seyfried

De actrice en haar hond Finn zijn zo close dat ze soms ellenlange conversaties voeren. Geloof je ons niet? Check dan zeker dit hilarische filmpje.

I voted. He tried.

A post shared by Amanda Seyfried (@mingey) on

Eva Daeleman

Eva’s mopshond Olaf vindt het niet zo fijn wanneer de MNM-presentatrice haar dag begint met yoga en dat laat hij merken ook!

yoga met een hond in huis. 🐶 GEEFMIJAANDACHT 😂👏🏻 ideale start van de dag!

A post shared by Eva Daeleman (@evadaeleman) on

Ariana Grande

De popzangeres en haar hond Toulouse zijn onafscheidelijk.

why is toulouse not having it tho? #ThatSlightSideEye

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Miley Cyrus

Miley Cyrus en verloofde Liam Hemsworth adopteerden hond Dora dit voorjaar, kort nadat ze terug een koppel vormden.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Katy Perry

Handig zo’n kleine hond die je in je rugzak kan steken! Butters – een mix van een Cavalier King Charles-spaniël en een poedel – lijkt het zelfs helemaal niet erg te vinden om zo mee te reizen met zijn baasje.

❤️🐶I predict maj likes 🐶❤️

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Ashley Benson

Hoe schattig is Ashley Bensons maltezer Olive?? 

Back with my babyyyy 🐶🐶 #dog

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

Naast Olive is Ashley ook het baasje van Walter, een Brusselse griffon, een Belgisch (!) hondenras.

https://www.instagram.com/p/4FVKD7BED2/

Lucy Hale

Pretty Little Liars-collega Lucy Hale is best buddies met haar maltipoo Jack.

#nationaldogday … Love you jacky blue

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

Shay Mitchell

Ook Shay Mitchell is een dog lover. Zij adopteerde haar hond Angel uit het dierenasiel. Nobel!

Nothing beats coming home to this one…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

Troian Bellisario

Je weet dat je een goed vriendje hebt gevonden, wanneer hij net zo verliefd is op je hond als jij.

Don't go. I'll eat you up I love you so.

A post shared by Troian Bellisario (@sleepinthegardn) on

Chloë Moretz

En dat weet ook Chloë Moretz, die onlangs onderstaande foto deelde van haar hond met boyfriend Brooklyn Beckham.

These two 💕

A post shared by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on

Cara Delevingne

Cara’s meest fashionable accessoire? Haar hond Leo. 

❤️🐶 Puppy love 🐶❤️

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Demi Lovato

Nadat Demi Lovato’s hond Spawn rond Kerst vorig jaar overleed, haalde ze dit voorjaar een nieuwe hond in huis. Wie Demi volgt op Snapchat weet dat Batman héél grote fan is van zijn baasje.

Hailey Baldwin

Topmodel Hailey Baldwin kocht onlangs een corgi puppy en wij smolten een beetje bij het zien van deze foto. So freakin’ cute!

my baby girl 💘💘💘

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Cat lovers

Nope, deze sterren moeten niets weten van honden. Hun hart klopt alleen voor cute little kittens. En terecht!

Taylor Swift

Taylor is dolverliefd op haar kat Meredith Grey (yep, ze werd genoemd naar het hoofdpersonage uit ziekenhuisserie Grey’s Anatomy), maar of de liefde wederzijds is …

Meredith is allergic to joy.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Kesha

Ook tussen Kesha en Mr. Peeps is het niet altijd dikke liefde.

please love me u ass.

A post shared by Kesha (@iiswhoiis) on

Nina Dobrev

Ex-Vampire Diaries-actrice Nina Dobrev ziet haar kat Lynx zo graag dat ze ‘m wel zou kunnen opeten!

Lea Michele

De Glee-ster is zowel een dog als cat lover, maar kat Sheila krijgt wel opvallend meer aandacht op Instagram dan Lea’s hondje Pearl.

Sunday snuggles.. ❤️

A post shared by Lea Michele (@leamichele) on

Insta famous

Sommige celebrity huisdieren zijn zo beroemd dat ze hun eigen account hebben op Instagram!

Kylie Jenner

Kylie Jenner heeft vier honden, maar haar greyhounds Norman en Bambi (broer en zus) zijn duidelijk haar favorieten. Daarom creëerde ze dit Instagram-account voor hen.

bestfriends

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Bella Thorne

Louis en Lola, de katten van actrice Bella Thorne en boyfriend Gregg Sulkin, hebben hun eigen account met als bio “Bella en Gregg zij niet zo tof, dus daarom maken we hen elk uur van de nacht wakker om hen boos te maken”, hilarisch!

Laurentine Van Landeghem

Ook Laurentine, de modeontwerpster achter Clouds of Fashion, maakte een account aan voor haar schattige Lilou.

REUNITED ❤️

A post shared by Laurentine Van Landeghem (@laurentine) on

Nog meer gespot Instagram:

Nog 1 stap voor je onze desktop-meldingen kan ontvangen!

Geef je browser toestemming om je desktop-meldingen van Flair te sturen.